Knihy do nepohody- motivační knihy

Prožíváte těžké, životní období a potřebujete zlepšit náladu? Máte za sebou náročný den a hledáte činnost, která Vás odpoutá od reality? Nebo jen hledáte motivaci a inspiraci k práci či jiným životním úspěchům? Motivační knihy a životopisy úspěšných lidí je jedním z nejlepších řešení.

Co Vám čtení přinese?

Čtení těch správných knih Vám dodá vysokou dávku motivace, inspirace. Zjistíte, že i ty nejúspěšnější osobnosti si museli projít i těžkými chvílemi, že dosažení úspěchu je možné pro kohokoli a že je jen na nás, jak na vzniklé překážky zareagujeme a jaký život si vytvoříme. Pokud si přečtete životopis o někom úspěšném, ať už ve Vašem oboru nebo ve světě, získáte během pár hodin desítky let zkušeností a moudrostí. Není úžasné, že někdo, kdo prošel trnitou cestou až k dosažení cíle Vám napíše návod, který máte přečtený za pár hodin?

A jaké knihy vybrat?

Motivačních knih o osobním rozvoji je na trhu spousty a my se společně podíváme na pár, které stojí za přečtení a které už spoustě lidem změnilo život.

TOP 3 motivační knihy

  • 1. Myslete velkoryse
motivační knihy

Jedna z nejdůležitějších vlastností úspěšného člověka je velkorysé myšlení – myšlení ve velkém. Naučíte si stanovit vysoké cíle, vytyčit si cestu ke svým cílům a po cestě získat dostatek víry k dosažení Vašich cílů. Slovo „vzdát se“ zmizí z Vašeho slovníku a nahradí jej slovo „úspěch“. Dostanete spoustu technických rad a pomůcek od Davida Schwartze, který je autorem této knihy a rovněž finanční expert.

  • 2. Jak získávat přátelé a působit na lidi

Autorem knihy je Dale Carnegie, který je považován za jednoho z nejlepších spisovatelů v oblasti osobního rozvoje. V této knize se naučíte, jak získávat přátelé – naučíte se poznávat lidi a měnit je k lepšímu, ale především změníte sami sebe v lepší já. Po přečtení této knihy a použití technik popsaných v knize se stanete oblíbeným člověkem ve společnosti a vůdčí osobností. Lidé Vás budou následovat a Vy budete ostatním příkladem.

  • 3. Buďte posedlí, nebo buďte průměrní

Jak už vyplývá z názvu, máte na výběr – můžete být posedlí (v dobrým slova smyslu) nebo průměrní. Abyste dosáhli vytouženého úspěchu je zapotřebí plné nasazení a musíte se vymanit z průměru. Kniha je velkou motivací jít dál a nepřestat, i když se Vám zrovna nedaří. Je plná spoustu technik a rad, jak získat disciplínu, motivaci a vášeň uspět. Autorem je Grant Cardone, který se řadí mezi nejúspěšnější prodejce všech dob.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *