Jak získat příjem navíc

Máte zaměstnání, ale vaše výplata vám nestačí? Máte v plánu rozjet podnikání, ale nechcete využívat peníze z výplaty? Rádi byste našli příjem navíc, který byste použili na nové projekty, podnikání či investování? V dnešním článku vám přinášíme pár tipů, jak získat příjem navíc s minimálním rizikem a téměř žádnou investicí. 

Multilevel – marketing

Možností jak získat příjem navíc je několik a jedním z nejrozšířenějších nástrojů k příjmu navíc je právě multilevel marketing. Jedná se o podnikání, kdy ale nepotřebuje žádné nebo jen zanedbatelné částky k investici. Na českém trhu je hned několik firem a společností, které nabízejí tento tip podnikání. Nejčastěji se jedná o prodej, poradenství ohledně financí, investování či trading. 

Jak získat příjem navíc

Stačí vám se zaregistrovat (u některých firem bezplatně, u některých zaplatíte vstupní poplatek pouze v řádech pár set či tisíců) a můžete začít. Připojíte se ke společnosti, která funguje několik let a člověk, který vám pomůže s registrací a získá vás do týmu, vám se vším pomůže. 

Může se vám zdát, že se jedná o takzvanou pyramidu, ale u spoustu firem tomu tak není. Pyramida znamená, že ten, kdo vás ke společnosti přivede a zaregistruje si vás do svého týmu, má vždy nárok na více peněz. Spousta firem má však složitější provizní systém a vy častokrát můžete mít vyšší příjmy než ti „nad vámi“. 

Nemusíte se stát ani perfektním prodejcem či znalcem trading či financování, vše s postupem času pochopíte, naučíte se a zjistíte, že na tom nic není. Každá společnost má různé výhody a různé způsoby, jak si vydělat. Všeobecně jsou dvě cesty, jak si díky tomuto marketingu vydělat. 

Za prvé si můžete vydělat díky prodeji (rozdíl mezi prodejní a nákupní cenou), za druhé díky pasivnímu příjmu a budování sítě dalších uživatelů či odběratelů. 

V začátcích samozřejmě nečekejte ihned desetitisícové výdělky. Pokud však vytrváte, můžete si tímto způsobem přijít na hezké peníze. 

Výhody MLM:

  • nulové či velmi nízké investice
  • nulová zodpovědnost za zaměstnance
  • připojení se už k fungujícímu systému
  • možnost výběru té společnosti, která vás zajímá
  • možnost prodávat již kvalitní a oblíbené produkty
  • získání zkušeností

Doučování

Poku je vám tento tip podnikání cizí a nechcete se věnovat MLM, další možností může být doučování.
Doučovat nemusíte pouze cizí jazyky, lze doučovat cokoli, v čem jste dobří. Může se jednat o technické předměty, matematiku, ale třeba také o jízdu na snowboardu. Možná se vám to nezdá, ale pokud si například řeknete o tři sta korun za hodinu (což je běžné) a budete mít dva, tři „žáky“ denně, máte rázem šest set během dne. Jakmile vytrváte a získáte dostatek zájemců, můžete se vyšplhat až na několik tisíc týdně. 

Jak získat příjem navíc

Psaní článků

Psaní článků je také skvělá forma přivýdělku. Převážně pro ty, kteří mají co předat. Pokud jste dobří v nějakém oboru, pište o tom články či zkuste kontaktovat nějaké stránky, kde se o stejnou problematiku zajímají a nabídnout jim své služby. Nebojte se prodat vše, co víte, a co by mohlo pomoci ostatním.

Pomoc

Samozřejmě je milé, pokud někdo pomáhá zadarmo. Pokud se však bude jednat o opakovanou pomoc, nebojte se říci si o peníze. Na mysli máme například pomoc se stravou, pomoc ve fitness centru, pomoc s jízdou na lyžích, pomoc při hlídání dětí, pomoc s doučováním apod. 

Pokud jste odvážnější a nebojíte se i trochu zariskovat, můžete zkusit jako přivýdělek také online sázení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *