Jak na online sázení

Možná, že sháníte příjem navíc, ale nechcete rozjíždět žádný nový business ani začínat žádný projekt. Pokud i Vy zápasíte s časem a penězi, může být pro vás skvělým řešením online sázení. 

Říkáte si, že o sportu nic nevíte? Že nesledujete žádný sport ani neznáte žádného sportovce? Podobné myšlenky jsem měla také. Avšak sázení online není pouze pro znalce a přeborníky v oblasti sportu. Mnohdy vyhraje více nezkušený nadšenec do sportu než-li fanoušek sportu a znalec každého týmu a sportovce. 

Na čem tedy záleží? Jak začít se sázením? Na co si dát pozor? S tím vším vám poradím v dnešním článku. 

V první řadě je třeba uvést, že ani já nejsem žádný odborník na sporty, příležitostně sleduji tenis, biatlon, hokej (pokud je mistrovství) a tím to končí. Ačkoliv nejsem odborník ani žádnému z vyjmenovaných sportů nerozumím tak, jak byste možná čekali, dokázala jsem vyhrát několik set. 

Základní rady online sázení

Online sázení
  • Nepřehánějte to s částkami

Tento bod je obzvlášť důležitý. Neriskujte a nevsázejte velké částky. 

Může se zdát, že vsázení větších částek vám vydělá více, ale také o více můžete přijít. Proto vsázejte více tiketů po menších částkách. Já osobně vsázím pouze v řádech desítek korun a připravuji si více zápasů a her. 

Také můžete využít tiketu s jednou chybou, kdy i při jedné chybě bude tiket výherní, vyhrajete sice méně, ale také méně můžete ztratit. 

  • Vsázejte „tutovky“

Nesnažte se vsázet tikety plné vysokých kurzů.

Rozhodujte se podle kurzů (pokud neznáte týmy či sportovce). Čím menší kurz, tím větší pravděpodobnost, že daný tým či jednotlivec vyhraje. Proto se můžete řídit kurzy a vsázet na ty, které mají nižší kurz. 

  • Sledujte online zápasy a vsázejte na počet branek/košů/bodů

Toto je další možnou metodou. 

Pokud nechcete vsázet na vítězství, můžete sledovat zápas a podle vývoje vsázet na počet branek či bodů. Můžete sledovat a vsázet takto na jakýkoli sport bez znalosti týmů a sportovců. 

Opět bych radila vsázet menší částky vícekrát za sebou. 

Losy, tikety

Sázení na sporty se může zdát jako návykové a rizikové. 

Pokud se však zamyslíte, sázením na sporty máte větší pravděpodobnost na výhru než-li při vsázení sportky či koupení losu. Pokud vsadíte na jeden či dva týmy, máte vysokou pravděpodobnost, že se trefíte aniž byste museli dané týmy znát. 

Proto je online sázení na sporty leckdy lepší a výhodnější metodou, pokud chcete zkusit štěstí a vydělat pár korun navíc. 

Výhody sázení online

Online sázení je pohodlnější, můžete sázet menší částky, nemusíte mít strach, že se na vás bude dívat někdo divně či pochybovat o vaší volbě. Navíc v dnešní době je vše online a snazší. Kontrola tiketu vsazeného na pobočce probíhá online taky a na pobočku už tak musíte jen v případě výhry.

Snáze nahrajete peníze, snáze je vyberete. 

Nebojte se a zkuste také štěstí! Nezapomeňte, že se může sázení stát návykové, ale jednou za čas to zkuste. 
Kontrola tiketu Chance

Jeden myslel na “Jak na online sázení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *