5 tipů kam vyrazit na dovolenou!

Ptáte se kam vyrazit na dovolenou? Tady máte 5 tipů kam vyrazit letos na dovolenou! Snažili jsme se vybrat různá místa, abychom zabrali co největší skupinu lidí a každý si našel to své!

1) Ostrov Ibiza – párty ostrov

Oblíbený Párty ostrov Ibiza
Párty ostrov Ibiza

Ibiza už je nějakou dobu oblíbeným ostrovem párty nadšenců a milovníků nočního života. Přes den můžete relaxovat na plážích u moře, vyrazit na kolech do krásné přírody nebo si projít historické uličky měst. Večer pak na vás čeká spousta vyhlášených klubů světa a rušný noční život! Každoročně zde vystupují ti nejlepší DJ´s světa.

2) Mauricius

Dovolená na ostrově Mauricius?
Jeden z nejkrásnějších ostrovů světa Mauricius

Pokud se rádi válíte na plážích u prohřátého modře třpytícího moře, pak je pro vás Mauricius to pravé! Čekají na vás rozlehlé pláže s jemným pískem, divoké tropické vegetace a vstřícní obyvatelé ostrova. Mauricius je také obklopen korálovým útesem, takže pokud máte rádi potápění, můžete zde pozorovat podmořský svět.

3) Bali

Ostrov Bali
Ostrov Bali v Indonésii

Ostrov Bali se v poslední době stal oblíbenou destinací pro dovolenou. Čekají zde na vás rozlehlé písčité pláže, rozmanitá exotická příroda, vznešené chrámy a příjemní obyvatelé, kteří vás mile přivítají. Ceny letenek na Bali jsou trochu vyšší, ale na samotném ostrově už si vystačíte i s menší částkou. Každopádně návštěva Bali stojí rozhodně za to!

4) Portugalsko

Portugalské město
Azenhas do Mar, Portugal coastal town.

V Portugalsku na vás čeká spousta možností. Ať už jde o písečné pláže a velké vlny, na kterých si určitě užijí surfaři, nebo o historické památky které se v Portugalsku nacházejí. Zároveň si budete moct vychutnat výborné pokrmy v některých z místních restauracích. Několik z nich bylo oceněno v posledních letech i Michellinskou hvězdou. Po večerech si budete moct užívat rušný noční život a lahodné Portugalské víno. Pro ty, kteří zastávají raději staré tradice, se zde najdou i malé vesničky které ukrývají vinné sklípky.

5) Chile

Rozmanitá krajina v Chile jako destinace kam vyrazit na dovolenou

Dovolená v Chile může být doslova pohádková. Díky své podlouhlé rozloze v Jižní Americe, se zde mísí různé podnebí a přírodní podmínky. Najdete zde krásnou přírodu, spoustu národních parků, majestátní Andy, nádherné křišťálově čisté jezera a vulkány. Příroda v Chile je opravdu různorodá a uspokojí tak milovníky městeček a pláží, ale i adrenalinové nadšence.

Tak už víte kam vyrazit na dovolenou? Snad se vám naše tipy líbily a pokud máte další tipy na dovolenou, budeme rádi když je zanecháte dole v komentáři!

2 komentáře: „5 tipů kam vyrazit na dovolenou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *